Modrý safír symbolizoval nebe .....


Pojizerská výstava psů Mladá Boleslav 30.4.2011

01.05.2011 12:46

Kde: Mladá Boleslav

Co: Pojizerská výstava psů

Kdy: 30.4.2011

Kdo posuzoval: Leoš Jančík

Jak jsme dopadli : V1 - vítěz třídy (mezitřída)

 

Letos jsme začali s přípravami už hooodně brzy. Sice naše první letošní výstava nebyla mezinárodní, ale posuzovat měl přísný pan Jančík a tak jsme se trochu báli :-). Takže jsme se tentokrát poctivě připravovali abychom si neodnesli jen slzavé oko. V pátek večer proběhlo ještě poslední koupání, česání a drobné úpravy a v sobotu ráno v nekřesťanskou hodinu začalo stěhování od auta. Počasí mělo být něco mezi vedrem, zimou, bouřkami a slunce, takže jsme do kufru nastěhovali půl bytu a vyrazili do MB.

V Mladé Boleslavi jsme několikrát špatně odbočili :-))))), takže jsme cestou udělali ještě okružní jízdu po místních pamětihodnostech. Naštěstí bylo zatím krásné sluníčko a tak zůstalo dešťové vybavení v autě. V areálu jsme se utábořili u svého kruhu a trénovali na největšího "zevláka výstavy" :-) ... bohužel na tuhle výstavu nebyl nahlášený vlastně nikdo koho známe osobně, tak jsme tam byli trochu opuštění.

Ještě jsme se trošku přičísli a vyrazili ukázat jak jsme šikovní :-)

Fotograf nám trošku zaspinknul a taky popravdě trošku chaosil, protože nějak nevěděl jak by nám nejvíc pomohl :-) ... takže fotky nejsou nic moc, ale alespoň něco.

Safírek si vysloužil V1 - vítěz třídy :-) , je to můj největší kulíšek :-)). Pak jsme se proběhli v kruhu s Hodovic Emílkem, který nás celkem očekávaně porazil :-) a pokračoval dál pro další zlaté pohárky :-). Emílkovi gratulujeme a že nás porazil se nezlobíme ..... je to už dospělák a skutečný krasavec .... no a navíc poloviční brácha, takže vavříny zůstali v podstatě "v rodině" :-).

Vrátili jsme se domů zmožení, ale šťastní že nám letošní rok tak hezky začal .... už se mnohem víc těšíme na další výstavy.

No a nakonec je třeba ještě říct, že si se mnou Martin opravdu užil, protože můj první pokus v kruhu se neobešel bez nervozity a tak jsem chvilkama prskala jak veverka :-))). Bez něj bychom to určitě nezvládli :-).

—————

Zpět