Modrý safír symbolizoval nebe .....


Vítejte na stránkách vytvořených pro náš chlupatý poklad -y a jiné záliby. Jmenuje se Prosto Chudo Ice Blue Sapphire  (Safír, Safík, když laškujeme hodně tak mu říkáme Pupíku) a snad mu nebude vadit, že tu občas bude pár slov i o nás ostatních :-)  Nově přidáváme i samostatné oddělení pro další psí přírůstek :-) HARDEY Kazari Toyo-Ken (Hárdík,Dydy nebo prcek)

 Jsme pár, snad ještě mladých lidí :-) .... který se rozhodl před skutečnu rodinou k pořízení prvního společného živého tvorečka s trochu větším počtem nohou než je v běžné rodině obvyklé. Pejska jsem v životě už pár let postrádala po odchodu mého posledního čtyřnohého kamaráda, ale k výběru Safíka pomohl nejvíce drobný omyl internetového vyhledavače. Hledala jsem obrázky pro pozvánku na pyžamovou párty a pod výrazem "pyžamo" na mě vyskákala najednou spousta chlupatých pejsků s různobarevnýma očima. Jeden jako druhý vypadal jak plyšová hračka a protože jsem si nevzpomněla, že bych něco takového někde potkala živé, začala jsem pátrat .........

Pátrání po několika měsících skončilo návštěvou chovatelské stanice Bohemia Acro a tam po seznámení s hromadou dospělých australáků a samozřejmě také s rodinou Podzemských :-), padlo téměř okamžité rozhodnutí. Letos pod stromečkem bude běhací dárek :-)

Náš Safík je zástupcem plemene Australský ovčák (Australian shepherd) a valná část těchto stránek bude věnována zejména stále přibývajícím příběhům z našeho života s ním.

Bylo by nevděčné nezmínit dalšího člena naší rodinky a tím je můj pětiletý kocour "Koč". Koč už je rozumný chlapík, který se našel ve velkosti dlaně plakat u popelnic. Teď už nepláče :-) ..... vyrostl z něj obrovský tygr a své místo ve smečce si už rozhodně vybojoval.

Další neméně důležitou částí těchto stránek budou květiny. Provázejí v dobrém slova smyslu můj život a co vše se z nich dá udělat bude postupně přidáváno do fotogalerie. Posledních pár let už pracuji pouze na svatbách, vánocích a jiných zvláštních příležitostech, protože se moje pracovní náplň zaměřila jiným směrem. Ale je to stále můj krásný, voňavý "koníček". Až na výjimky, u kterých to bude z popisu zřejmé, se jedná zdokumentovanou mou práci.  

Tolik úvodem...... Vítejte na našich stránkách a buďte tu jako doma     Eva + Martin + Safík + Koč

Na konci léta 2011 se k naší smečce zcela neplánovaně přidal výrostek Hardey Kazari Toyo-Ken plemene Australský honácký pes :-) a zaujmul okamžitě první pozici ve vymýšlení drobných lumpáren .... po tom co jsme si tři dny říkali jak je to pořád ještě miminko... vyhoupl se jelením skokem na okno a rozhlížel se hrdě z parapetu :-))))))) .... bude legrace :-))))